Ünlü çiftin mutlu günü... Mustafa ve Kemal dünyaya geldi!

Sinem ve Mustafa Uslu çiftinin ikiz bebekleri doğdu.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü çiftin mutlu günü... Mustafa ve Kemal dünyaya geldi!

2016 yılında yapımcı Mustafa Uslu ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu Sinem Öztürk Uslu'nun ikiz bebekleri dün dünyaya geldi.

Mustafa ve Kemal adını verdikleri ikizlerine kavuşan ünlü çift duygu dolu anlar yaşadı.

Çift sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bu fotoğraflara şu notu düştü:"Şükürler olsun iki yavrumuzu kucağımıza aldık, bize küçük bir sürpriz yaptılar 3 hafta erken geldiler.Allah herkesin yavrusunu kucağına sağlık ile almayı nasip etsin, Allah herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin. Şükürler olsun sevgili eşim annemizin sağlığı da çok iyi. Yavrularımız Mustafa ile Kemal’in sağlıkları çok iyi. Sadece küçük Kemal'imiz birazcık küçük, şimdi hemşire ablaları ona çok iyi bakıyorlar. Dualarınızı eksik etmeyin."


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Şükürler olsun iki yavrumuzu kucağımıza aldık, bize küçük bir süpriz yaptılar 3 hafta erken geldiler. Allah herkesin yavrusunu kucağına sağlık ile almayı nasip etsin, Allah herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin  şükürler olsun sevgili eşim Annemizin sağlığıda çok iyi. Yavrularımız Mustafa ile Kemal’in sağlıkları çok iyi  sadece küçük Kemalimiz birazcık küçük, şimdi hemşire ablaları ona çok iyi bakıyorlar Dualarınızı eksik etmeyinSİNEM MUSTAFA USLU (@sinemmustafauslu)'in paylaştığı bir gönderi (12 Mar, 2019, 12:42öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin