Ünlü aktörden Donald Trump hakkında flaş iddia!

Dünyaca ünlü aktör George Clooney, Donald Trump'ın başkanlık yarışını kazanamayacağını savundu.

Google Haberlere Abone ol
Ünlü aktörden Donald Trump hakkında flaş iddia!

Ünlü aktör George Clooney, ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçilerin adayı olması beklenen iş adamı Donald Trump'ın başkanlık yarışını kazanamayacağını savundu.

Cannes Film Festivali'nde, rol aldığı "Money Monster" filminin gösterimi öncesinde basın toplantısı yapan Clooney, "Korku, ABD'yi yönetemeyecek. Trump başkanlık yarışını kazanamayacak." dedi. ABD'li aktör, "Müslümanlardan, mültecilerden ve kadınlardan korkmayacağız." ifadesini kullandı.Trump'ın pek çok bakımdan, işlediği konu hakkında sağlam sorular sorup konuyu takip etmeyen haber programlarının bir sonucu olduğunu savunan Clooney, "Yirmidört saathaber, daha fazla haber aldığınız anlamına gelmiyor" dedi.Clooney, geçen ay Demokratların aday adayı Hilary Clinton'a bağış kampanyasına katılmış, milyonlarca dolar yardımda bulunduğu bildirilmişti.

JULİA ROBERTS YALIN AYAK YÜRÜDÜFoster'ın dördüncü filmi olan "Money Monster"ın ilk gösterimi de Cannes'da yapıldı.Gösterimle, film oyuncularından aktris Julia Roberts da ilk kez Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısına çıktı. Roberts'ın, halının bir kısmında yalın ayak yürümesi ise büyük ilgi uyandırdı.Festival yöneticileri geçen yıl bir grup kadını, uzun topuk giymediklerini gerekçesiyle bir filmin ilk gösterimine almamıştı. (AA)


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin