Ümit Erdim'in 'kilo' isyanı

Oyuncu Ümit Erdim, sürekli olarak fazla zayıfladığı yönünde eleştiriler aldığını ifade ederek duruma isyan etti. Erdim, "Ne kiloymuş arkadaş, millete dert oldu resmen" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Ümit Erdim'in 'kilo' isyanı

Eylül 2015'te aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu Ümit Erdim ile Seda Çınar, yaklaşık üç yıl önce evlendi. Çiftin bebeği 'Ses' ise geçtiğimiz sene dünyaya geldi. Bir döneme damgasını vuran Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena gibi dizilerde rol alan Ümit Erdim'in kilolarıyla başı dertteydi.

73 kilo verdi

Daha önce, "Kilo vermem organik. Ameliyat yok, emek var" diyen oyuncu, yeniden kilo almaya başlayınca ameliyat masasına yatmıştı. Mide küçültme ameliyatı olan Ümit Erdim, 73 kilo vererek 69 kiloya düşmüştü.

Oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yaptığı paylaşımlarla takipçilerini gülümseten Erdim, bu kez evinden çıkarken denk geldiği bir sohbeti Twitter hesabından yayınladı. Sürekli çok zayıfladığı yönündeki eleştirilere maruz kalan oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Siteden çıkıyorum güvenliğin orda goygoy var. Gelen sesler şöyle arkamdan; 'İyi zayıfladı ama 5-6 kilo alsa iyi olur.' Lan sabah 9 ya! Yani gerçekten başka gündeminiz yok değil mi? Allah'ım Ya Rabbim ne kiloymuş arkadaş, millete dert oldu gerçekten.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin