Ülke ayağa kalktı... Trende uyumakta olan kadına 8 kişi tecavüz etti

Ülke bu haberle çalkalanıyor. Soygun için bir trene bindiler, 8 silahlı soyguncu yataklı vagonda yolculuk yapanların paralarını ve kıymetli eşyalarını çaldılar. Gözü dönmüş soyguncular ardından yataklı vagonda o sırada uyumakta olan bir kadına saldırıp tecavüz etti.

Google Haberlere Abone ol
Ülke ayağa kalktı... Trende uyumakta olan kadına 8 kişi tecavüz etti

Hindistan'da bir trende yaşanan tecavüz olayı, ülkede infial yarattı. Soygun için trene binen 8 soyguncu, vagonda yakaladıkları kadına sırayla tecavüz etti. Olayla ilgili 4 kişi yakalanırken, kaçan 4 soyguncuyu arama çalışmaları sürüyor.

Hindistan'da bir trende gerçekleşen tecavüz olayı, ülkede büyük yankı uyandırdı. Lucknow şehrinden Mumbai'ye doğru giden trene hırsızlık amacıyla giren 8 silahlı soyguncu, trenin yataklı vagonunda yolculuk yapan kişilerin para ve eşyalarını çaldı. Kendilerine karşı koyan 5 kişiyi de silah kabzasıyla yaraladılar.

Korku saçan soyguncular, yaptıkları hırsızlıkların ardından yataklı vagonda uyuyan bir kadının odasına girdi. Kadının ağzını kapatan ve bağırmasını engelleyen soyguncular, sırayla kadına tecavüzde bulundu.

Yolcular bağırınca polis olay yerine geldi

Trenin Kasara şehrinde durmasının ardından yolcular, dışarıya doğru bağırmaya başladı. Dışarıdaki insanlar da acil olarak polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler toplamda 4 kişiyi yakaladı. Diğer 4 kişi ise kaçmayı başardı.

Polis ekipleri, hırsızların elindeki 34,000 Hindistan rupisi değerindeki para ve ziynet eşyaları aldı. Fakat kaçan 4 kişi, diğer eşyaları ve paraları yanında götürdü. Polis şimdi kaçan 4 soyguncuyu arıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin