Uğur Dündar neden ağladı?

Ünlü haberci kendisi için düzenlenen gecede gözyaşlarına hakim olamadı.

Google Haberlere Abone ol
Uğur Dündar neden ağladı?

Milliyet Cadde yazarı Ali Eyüboğlu, Beşiktaş Belediyesi'nin bu ay Uğur Dündar için düzenlediği 'Ustlara Saygı Gecesi'ni kaleme aldı. İşte Eyüboğlu'nun bugünkü köşe yazısı:UĞUR DÜNDAR NEDEN AĞLADI?"Akatlar Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Ustalara Saygı Gecesi’nde Uğur Dündar’ı sevenleri yalnız bırakmadı. Nedim Şener ve Soner Yalçın’dan bahseden Dündar, “Nedim ve Soner’i cezaevinde görmek istemezdim, maalesef gördüm” derken gözyaşlarına hakim olamadıBeşiktaş Belediyesi’nin ‘Ustalara Saygı Gecesi’nin nisan ayı konuğu Uğur Dündar’dı. Akatlar Kültür Merkezi, Dündar sevenler tarafından hınca hınç dolduruldu.

Faruk Şüyun’un organize ettiği ‘Ustalara Saygı’ gecelerinde o kişinin hayatında iz bırakanlar sırayla çıkıp, ortak anılarını anlatır, o ünlü hakkında görüşlerini açıklar.

Dündar için düzenlenen gecede de öyle oldu.

İlk konuşmacı Dündar’ın TRT yıllarından ustası Halit Kıvanç’tı.

Kıvanç’ın ardından gazeteciler Nedim Şener, Atilla Sertel ve Sözcü Gazetesi’nin Haber Koordinatörü Ferda Öngün, tanıdıkları Dündar’ı anlattı.

Her konuşmacının ardından birkaç cümle de kendisi eden Dündar, Nedim Şener ve Soner Yalçın’dan bahsederken duygulandı.

Dündar, “Nedim ve Soner’i cezaevinde görmek istemezdim, maalesef gördüm” derken gözyaşlarına hakim olamadı.

Dündar, gözyaşlarını silerken gecenin sunuculuğunu yapan Özlem Gürses, sahneye Soner Yalçın’ı davet etti.

Cezaevine girmeden toplum önünde konuşmayı beceremeyen biri olduğuna dikkat çeken Yalçın, “Kalabalıklar karşısında konuşmayı bize, bizi içeri atanlar öğretti. Artık her fırsatta konuşacağız” dedi. Dündar’ın nasıl bir kahraman olduğunu anlatan Yalçın, konuşmasını şu sözlerle tamamladı:

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için benim adayım Uğur Dündar’dır."Yazının devamı için tıklayın


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin