Uğur Akkuş ile ayrılacakları iddia edilmişti! Ebru Şallı'dan flaş boşanma açıklaması

Model ve sunucu Ebru Şallı'nın 4 yıl önce dünyaevine girdiği Uğur Akkuş ile boşanacakları iddia edilmişti. Kişisel sosyal medya hesabınndan açıklama yapan Ebru Şallı, boşanma iddialarına yanıt verdi. Şallı'nın daha önce eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü de iddia edilmişti. İşte, Ebru Şallı'nın boşanma iddialarına verdiği yanıt...

Uğur Akkuş ile ayrılacakları iddia edilmişti! Ebru Şallı'dan flaş boşanma açıklaması

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş'un boşanacakları iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İş insanı Uğur Akkuş ile 4 yıl önce nikah masasına oturan Ebru Şallı, kişisel sosyal medya Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, boşanma iddialarına yanıt verdi.

Boşanma haberlerine jet hızıyla yanıt veren Ebru Şallı, Uğur Akkuş ile evliliklerinde sorun olduğunu kabul etse de, açılmış herhangi bir boşanma davasının olmadığını söyledi. Şallı'nın daha önce eşinden şiddet gördüğü de iddia edilmişti.

Ebru Şallı, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Çıkan haberlere istinaden bunları yazmak istedim. Henüz açılmış, herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman biz de fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu... Her şeyin hayırlısı olsun."

Uğur Akkuş ile ayrılacakları iddia edilmişti! Ebru Şallı'dan flaş boşanma açıklaması

ŞİDDET İDDİASI

Uğur Akkuş'un geçtiğimiz aylarda trafikte seyir halindeyken tartıştığı Ebru Şallı'ya aracın içinde şiddet uyguladığı iddia edilmişti. Çevredekilerin yardımıyla şiddetten kurtulan Şallı ise haklarındaki darp iddiasını kesin bir dille yalanlayarak evliliğinde sorun olmadığını söylemişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin