Ufak Tefek Cinayetler'e hayırlı ziyaret!

Anneler günü hediyesi olarak seti ziyaret ettiler.

Google Haberlere Abone ol
Ufak Tefek Cinayetler'e hayırlı ziyaret!

Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Star TV’nin sevilen dizisi 'Ufak Tefek Cinayetler' seti önceki gün hayırlı bir ziyarete ev sahipliği yaptı.

Ay Yapım ve SensinO’nun iş birliği ile Ufak Tefek Cinayetler setine düzenlenen ve geliri TEV’e bağışlanacak özel ziyaret 15 gün önce açık arttırmaya sunuldu. SensinO web sitesi ve mobil üzerinden sunulan açık arttırmaya en yüksek teklifi vererek kazanan şanslı kişi Merve üstün oldu.

Anneler günü hediyesi olarak annesi Hatice Üstün’ü Ufak tefek cinayetler dizisi setine getiren Merve Üstün ‘Şarmaşığın gizemli havasını solumak için Ankara’dan geldik. Annem dizinin sıkı bir takipçisi. Çok mutlu oldu ‘dedi.Gökçe Bahadır, Tülin Özen ve Bade İşçil başta olmak üzere dizinin sevilen yıldızları ile tanışıp çekimlere misafir olan anne kız oyuncularla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Oyuncular tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Merve ve Hatice Üstün Sarmaşığın gözdesi Merve’nin evinde kahve keyfi yapmayı da ihmal etmedi. Sosyal sorumluluk hedefi taşıyan Ufak tefek Cinayetler set ziyareti etkinliğinden elde edilen gelirin yüzde 80’i Türk Eğitim Vakfın’a bağışlanacak.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin