'Uçan adam' Medyatava'ya konuştu: Baktım şemsiye gidiyor, uçmasın diye üzerine çıktım

Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde 2 gün önce meydana gelen hortum faciasında, üzerine çıktığı gölgelik şemsiyesiyle birlikte uçan Sadık Kocadallı, Medyatava'ya konuştu.

Google Haberlere Abone ol
'Uçan adam' Medyatava'ya konuştu: Baktım şemsiye gidiyor, uçmasın diye üzerine çıktım

Canan Kaya / Medyatavacanankaya@medyatava.com 25 Mart'ta Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde çıkan fırtınanın ardından hortum oluştu. Hortumla birlikte Kadirli Belediyesi Sebze Hali'ndeki şemsiyeler, kasalar ve malzemeler savrulmaya başladı. Halde çalışan Sadık Kocadallı ve iki kişi, iş yerinin önündeki şemsiyeyi uçmaması için tutmaya çalıştı. Ağırlık olsun diye şemsiyenin ayaklarına çıkan üç kişiden ikisi indi. Kocadallı ise şemsiyeyle birlikte havalandı. 

Kocadallı, olayın nasıl geliştiğini Medyatava'ya şu sözlerle anlattı:"Halde arkadaşlarla oturup çay içiyorduk. Bir anda fırtına çıktı. Baktım şemsiye gidiyor, rüzgar ilerletiyor, gitmesin ve ağırlık olsun diye üzerine çıktım. Şemsiyenin üzerine çıktığımda bir anda havalandı.4-5 metre kadar yükselince baktım olacak gibi değil. Kendimi aşağıya attım. Şemsiye de biraz ileride düştü.Olay geliştiği anda çok korktum. Çok şükür şu anda sağlık durumum iyi. Şemsiye yere düştüğü sırada ayaklarımda biraz ağrı oldu sadece. O anı yaşamak çok korkutucuydu."


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin