Twitter'a 'bayram' geldi!

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde, sosyal medyaya bu mesajlar düştü...

Google Haberlere Abone ol
Twitter'a 'bayram' geldi!

Ramazan Bayramı'nn ilk gününde gazeteci, yazar, siyasetçi, sanatçı birçok isim sosyal medyada dileklerini paylaştı.İşte, bayramın ilk gününde Twitter'a düşen mesajlardan bazıları:Ekmeleddin İhsanoğlu: Ramazan Bayramı, Türk milletine, İslam alemine ve insanlığa barış ve huzur getirsin. Çocuklarımız hep gülsün, şeker yiyebilsin.Cem Yılmaz: Bayramınızı Kutlarım...Güzel günleriniz olsun ...Her günümüz bayram olsun.Gülben Ergen: Hastanelere, kimsesizlere, yetimlere, öksüzlere, kalbi kırılip, canı yanıp  üzgün, gözü yaşlı Bayramsızların Bayramı Olsun. Mucize olsun.Melih Gökçek: Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Başta Türkmenler ve Filistin ile tüm mazlum ülkelerin son sıkıntılı ramazanları olsun.Ahmet Hakan: bayram namazında silivri piri mehmet paşa camii'nde buluşalım.Sıla Gençoğlu: Mutlu Bayramlar :)İbrahim Tatlıses: En iyi Bayram, İnsanın sevdikleriyle paylaştığı günlerdir! Ortalık kan gölü ve GAZZE'de şeker verecek çocuk bulamıyorsan, YUH insanlığımıza.Atilla Taş: Bir sürü mazlumun başına bombalar yağdığı bir bayram, ne kadar bayramsa, o kadar kutlu olsun herkese. Onlarında bayram yapabilmesi ümidiyle.Nurgül Yeşilçay: Bayramınız kutlu olsun! Çocuklara para, şeker, mutluluk vermeyi ihmal etmeyin.Emel Sayın: Bayramları bir çocuk heyecanı ve sevinciyle yaşayabilmektir en güzeli. Mutlu bayramlar.Ali Eyüboğlu: Herkesin aynı coşkuyla bayram kutlayabildiği bir dünya diliyorum... Metin Uca : Herkese hızlı trenin ardından bakakalan Sakarya valisi Avni Coş'unkine benzemeyen, hayal kırıklıkları ile süslenmeyen bir bayram diliyorum:)Can Dündar: Kalp kırmayın. Can yakmayın. Aşktan kaçmayın. Mazluma sahip çıkın. Zalime karşı çıkın. Yarına inanın. Barışın. Ki bayram olsun. Her daim.

Tolga Cevik : Hepimizin Bayramı kutlu olsun. Bu Bayram bizleri huzura,mutluluğa ve kardeşliğe götürsün. Her yeni gün,bir öncekinden güzel olsun...Defne Samyeli: Mutlu Bayramlar.. Sevdiklerimizle, bol kahkahali, seker gibi bir bayram olsun. Tum dualarimiz kabul olsun...Deniz Ülke Arıboğan: Mutlu ve huzurlu bir bayram diliyorum.Erkan Akkuş:  Ne çok güzelliği geride bırakıyoruz her bayram bir öncek bayramdan daha eksik..Bülent Mumay : Bayram geldi mi... Yoksa geçti mi? 

Hayko Bağdat:  Ramazan boyunca iftarlara gittim.Sahur bekledim.Şimdi de bayram harçlığı veriyorum. Paskalyada görürsünüz siz. Hepinize yumurta boyatacağım.

Melda Onur : Güvercin besleyen çocuklar vurulurken nasıl bayram kutlanırsa artık... Çocuk çığlıklı değil, çocuk cıvıltılı bayramlara kavuşmak dileğiyle..Zekeriya Öz: Gazze'de Bayram namazı, tüm savaşları ve zulümlerin yok olması ve müslümanların kurtulması için hayırlı bayramlar. 


Yekta Kopan: ‏Toplu mesajlarla, manasız şakacıklarla, Instagram'da şekerlik fotosuyla Bayram kutlaması yapmayanlarla, takımdan ayrı düz koşuya çıkıyorum.Fatih Portakal: ‏Keyifli ve huzurlu bayram günleri... Ömer Faruk Sorak: ‏ Varsın deli desinler...Her günümüz bayram olsun....Rüstem Batum: Alo Bıbıcım Hıı Bayram harçlığı olarak komşulardan 23 milyon$ topladım. Bahçeye mi gömeyim, bankaya mı yatırayım ?

 

.

 


 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin