tv100'e yeni transfer! Hangi ünlü sunucu kadroya katıldı?

Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın yeni kanalı tv100 yeni bir transfere imza attı.

Google Haberlere Abone ol
tv100'e yeni transfer! Hangi ünlü sunucu kadroya katıldı?

İş insanı Necat Gülseven'in sahibi olduğu 3N Medya'nın yeni haber kanalı tv100 yeni bir transfere imza attı.Son olarak Cem TV’de haftasonu ana haber sunuculuğu yapan Berat Aşıcıoğlu, yayın hayatına geçtiğimiz ay başlayan tv100 kanalına transfer oldu. Aşıcıoğlu, ara haber bültenlerini sunacak.Berat Aşıcıoğlu, yeni adresini Instagram hesabından şu mesajla duyurdu:"Başladım çok şükür✌️Bugün saat 13:30 Haber Bülteniyle gün boyu canlı yayın ile sizlerleyim. Son gelişmeleri öğrenmek için hepinizi ekran başına bekliyorum. Digitürk 37. Kanal. Dsmart 37. Kanal #haber#tv100"


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Başladım çok şükür Bugün saat 13:30 Haber Bülteniyle gün boyu canlı yayın ile sizlerleyim. Son gelişmeleri öğrenmek için hepinizi ekran başına bekliyorum. Digitürk 37. Kanal. Dsmart 37. Kanal #haber #tv100Berat Aşıcıoğlu (@beratasicioglu)'in paylaştığı bir gönderi (4 Tem, 2019, 1:07öö PDT)


Berat Aşıcıoğlu kimdir?İstanbul Ticaret Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Akademisi Diksiyon ve Spikerlikten derece ile sertifika aldı.2014’te tvem’de haber muhabirliği yaptı 2 yıl. 2016’da tvem’de hafta ici hergün canlı yayın ile Sağlık programı hazırlayıp sundu.2017’de CEM tv’ye başladı. Hafta ici her gün haber programı hazırlayıp sundu canlı yayınlar yaptı. Hafta sonu Ana Haber Bültenini sunuyordu.Ve 2019’da da tv100 kanalına transfer oldu.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin