Turkuvaz Medya Grubu'nda kurum içi transfer! Dijitalin başına geçti

Turkuvaz Medya Grubu'nda dikkat çeken kurum içi bir transfer gerçekleşti. Deneyimli isim, Turkuvaz Dergi Grubu'nun tüm dijital ve sosyal medya operasyonlarından sorumlu direktör oldu.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Turkuvaz Medya Grubu'nda kurum içi transfer! Dijitalin başına geçti

Beş yıldır Sabah gazetesinin hafta sonu eklerinin başındaki Hakan Turpçu, dergi grubunun tüm dijital ve sosyal medya operasyonlarının başına geçti.

Turkuvaz Dergi Grubu'ndaki yeniden yapılanma sürecinde kurulan Dergi Dijital Departmanı'nın başına Sabah gazetesinin hafta sonu eklerinin başındaki Hakan Turpçu getirildi. Turpçu, Turkuvaz Dergi Grubu'nun tüm dijital ve sosyal medya operasyonlarından sorumlu direktör oldu. Turkuvaz Dergi Grubu'nda sürekli yayın yapan 17 dergi bulunuyor.

Daha önce de aynı grupta Aktüel dergisinin uzun süre yayın yönetmenliğini yapan Hakan Turpçu, beş yılı aşkın süredir hafta sonu eklerinin başındaydı.

HAKAN TURPÇU KİMDİR?

Daha önce Vatan gazetesinin kuruluş ekibinde yer alan Hakan Turpçu, Vatan Dergi grubunda Haftalık dergisinin genel yayın yönetmenliğini ve Boxer dergisinin yazı işleri müdürlüğünü yapmıştı. Daha sonra Doğuş Dergi Grubu'nda Dergi Grup Direktörlüğü görevini yürüten Turpçu, 2010 yılından beri Turkuvaz Medya Grubu'nda yöneticilik yapıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin