Türksat'tan çıkarılan Kanaltürk, tüm programları bitirdi!

Bugün TV, Kanaltürk TV ile Kanaltürk Radyo, dün gece Türksat’tan kaldırıldı.

Google Haberlere Abone ol
Türksat'tan çıkarılan Kanaltürk, tüm programları bitirdi!

Hürriyet Kelebek'in haberine göre; kayyuma devredilen Bugün TV, Kanaltürk TV ile Kanaltürk Radyo'nun; Digitürk, Tivibu, Teledünya ve Kablo TV’den çıkarılmasının ardından, kanallar dün gece de Türksat’tan kaldırıldı.Bu gelişmenin ardından Kanaltürk, tüm programlarını bitirme kararı aldı. Bugün 80 çalışanın işine son verileceği öğrenildi.2007'den beri hafta içi her sabah izleyicisiyle buluşan '2. Sayfa' ekibi haberi böyle duyurdu:
8,5 yıldır huzurla, zevkle çalıştığımız @Kanalturk maceramız bugün sona erdi. Emek veren ve izleyen herkese teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.


— İkincisayfa (@ikincisayfa) November 17, 2015


 "8,5 yıldır huzurla, zevkle çalıştığımız @Kanalturk maceramız bugün sona erdi. Emek veren ve izleyen herkese teşekkür ederiz. Görüşmek üzere." Türksat'tan çıkarılan Kanaltürk, tüm programları bitirdi!DERYA'NIN DÜNYASI DA BİTTİSunuculuğunu Derya Baykal'ın üstlendiği 'Derya'nın Dünyası' dün son kez ekrana geldi.  Hafta içi her gün öğle kuşağında ekrana gelen program bugünden itibaren yayınlanmayacak. Geçtiğimiz günlerde Kanaltürk TV, Bugün ve Millet gazetelerinin bulunduğu bina önünde toplanan gruba polis müdahale etmişti. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin