Türkiye - Hırvatistan maçında Covid-19 şoku!

Türkiye ile Hırvatistan arasında Beşiktaş Vodafone Park Stadı'nda oynanan maçın ardından Hırvat Federasyonu 45 dakika oyunda kalan Domagoj Vida'nın Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklaması deprem etkisi yarattı.

Google Haberlere Abone ol
Türkiye - Hırvatistan maçında Covid-19 şoku!

Hırvatistan Futbol Federasyonu, dün akşam oynanan ve 3-3 biten Türkiye-Hırvatistan maçının ilk yarısında forma giyen Domagoj Vida'nın Coronavirus (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Hırvatistan Futbol Federasyonu yaptığı açıklamada, “Türkiye maçı için yapılan testlerde tüm oyuncuların sonuçları negatif çıktı. Çarşamba (dün) sabahı, hafta sonu oynanacak İsveç maçı için yapılan yeni testlerde bir pozitif vaka olduğu haberi Türkiye maçının devre arasında alındı” ifadelerini kullandı.

Türkiye maçı için testlerin Pazartesi günü yapıldığı, o gün gelen tüm sonuçların negatif olması neticesinde Vida'ya maçta görev verildiği belirtildi.

Fakat devre arasında test sonucununun pozitif çıktığının öğrenilmesinin ardından oyuncu apar topar sahadan kenarı alındı.

Beşiktaş'ta oynayan Vida ise maçta başta Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş olmak üzere hemen hemen tüm oyuncularla tokalaşıp öpüştü.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin