Turkcell'den büyük indirim: Yüzde 60. Turkcell müşterisi olsun ya da olmasın bütün herkese yüzde 60 indirim ve 500 liralık alışveriş sonrası 750 liralık hediye çeki

Tüketimi canlandırmak için kasım ayına özel indirimli fiyatlar devam ediyor. Birçok mağaza ve firma kasım ayı için özel kampanyalar hazırladı, sunulan kampanyada tüketeciler için büyük indirimler hazırlandı. Kasım ayı indirimleri kervanına Turkcell de katıldı. Şirketten yapılan açıklamada Turkcell Pasaj müşterileri için yüzde 650 oranında indirim yapıldığı, ayrıca her 500 liralık alışveriş sonrasında ise 750 liralık hediye çeki verildiği hatırlatıldı. Kampanya için son 4 gün.

Google Haberlere Abone ol
Turkcell'den büyük indirim: Yüzde 60. Turkcell müşterisi olsun ya da olmasın bütün herkese yüzde 60 indirim ve 500 liralık alışveriş sonrası 750 liralık hediye çeki

Kasım ayındaki özel indirim günleri devam ediyor. Şirketler ardı ardına yaptıkları açıklamada büyük kampanyalar düzenlediklerini belirterek, yüksek oranda indirim yaptıklarını duyuruyorlar.

Kampanyalarla ilgili son duyuru da Turkcell'den geldi.

Turkcell yaptığı açıklamada yüzde 60'a varan indirim yaptıklarını ve bununun son gününü de 29 Kasım olarak duyurdu.

Turkcell Pasaj, müşterilerine sunduğu Kasım ayına özel indirimlere ‘Harika Günler’ ile devam ettiğini açıkladı.

21-29 Kasım tarihleri arasında online satışa özel www.turkcell.com.tr/pasaj adresinde geçerli kampanyada Pasaj müşterileri, sayısız kategori ve üründe yüzde 60’a varan indirimlerden yararlanabilecek.

Elektronik pazar yeri platformu Turkcell Pasaj, Kasım’a özel indirim kampanyalarına ‘Harika Günler’ ile devam ediyor.

21-29 Kasım tarihleri arasında online satışa özel www.turkcell.com.tr/pasaj adresinde geçerli olacak indirim kampanyasında Pasaj müşterileri için sayısız kategori ve üründe yüzde 60’a varan indirim imkanı sağlanırken, buna ek olarak müşteriler Pasaj genelinde yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde, sonraki alışverişlerinde geçerli 750 TL’ye varan hediye çeki fırsatından da yararlanıyor.

Konuyla ilgili yayımlanan yazılı açıklamada şöyle denildi:

Online ‘Harika Günler’ indirimleri; akıllı telefonlardan beyaz eşyalara, ev & yaşam ürünlerinden giyilebilir teknolojilere ve anne çocuk ürünlerine kadar Pasaj müşterilerinin hayatlarına dokunan ürün ve ürün gruplarını içeriyor. Stoklarla sınırlı fırsatların bitmesine sayılı günler kalan indirim kampanyasına Dijital Operatör uygulamasından da erişilebiliyor.

 

Turkcell’li olsun ya da olmasın, tüm operatör müşterilerinin ziyaret edebileceği Turkcell Pasaj’da herkese uygun indirim seçenekleri sunuluyor. Alışveriş yapanlara bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği sunuluyor. Platformdaki tüm ürünlerin kargoya verilme süresi ortalama 1 iş gününde gerçekleşiyor. Satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu ve kartondan üretilen geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin