Turkcell üst yönetiminde değişiklikler. KAP'a açıklama yapıldı

Turkcell’de çok sayıda genel müdür yardımcılığı biriminde görevden almalar ve atamalar gerçekleştirildi. İşte Turkcell'in KAP'a yaptığı açıklama...

Google Haberlere Abone ol
Turkcell üst yönetiminde değişiklikler. KAP'a açıklama yapıldı

Turkcell, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) şirket üst yönetimindeki değişikliklerle ilgili açıklama yaptı.

Turkcell’in açıklamasında, Kurumsal ve Ev Satış Genel Müdür Yardımcılığı, Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcılığı, Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı, Dijital Servisler ve Çözümler Genel Müdür Yardımcılığı, Strateji Genel Müdür Yardımcılığı ve Dijital Dönüşüm Genel Müdür Yardımcılığı’nın kaldırıldığı belirtilerek ilgili genel müdür yardımcılarının görevlerinden ayrıldığı aktarıldı.

YENİ KURULAN BİRİMLER VE ATANAN İSİMLER AÇIKLANDI

Turkcell’in açıklamasının devamında ise yeni oluşturulan birimler ve birimlere atanan isimler yer aldı. Açıklamanın devamında şu bilgiler paylaşıldı:

* “Satış Genel Müdür Yardımcılığı oluşturulmuş ve Kadri Özdal Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştır.

* Pazarlama ve Dijital Servisler Genel Müdür Yardımcılığı oluşturulmuş ve Murat Akgüç Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştır.

* Tedarik Zincirinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na, mevcut Genel Müdür Yardımcısı yerine, Şirketimizde halihazırda İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Erkan Durdu vekaleten atanmıştır.

* Şebeke Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na, mevcut Genel Müdür Yardımcısı yerine, Vehbi Çağrı Güngör atanmıştır.

* Hukuk ve Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Şirketimizde Kurumsal Hukuk İşleri Direktörü olarak görev yapan Ali Uysal atanmıştır.”

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin