Türk oyuncu Yunan televizyonunda

'Bir Çocuk Sevdim' dizisinin başrol oyuncusu Gülcan Arslan Türkiye'den sonra Yunanistan'da.

Google Haberlere Abone ol
Türk oyuncu Yunan televizyonunda

Geçtiğimiz yıl Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan 'Bir Çocuk Sevdim' dizisinin başrol oyuncusu Gülcan Arslan Türkiye'den sonra Yunanistan'da da televizyon izleyicisinin karşısına çıktı.Geçtiğimiz günlerde Yunanlı hayranları için Yunan dergisi TV Zaping'e röportaj veren Gülcan Arslan merak edilen soruları yanıtladı.

 

"Bir Çocuk Sevdim" dizisiyle Yunanistan'da dikkatleri üstüne çeken oyuncu '' ‘Bir Çocuk Sevdim’i bana teklif edilen birçok proje arasından seçtim. Başarlı olacağını baştan görüyordum. Sinema veya televizyonda bir iş başarılı ise, bu projeyi oluşturan bütün faktörlerin doğru bir şekilde bir araya gelmesi ile oluşur. 17 yaşındaki bir genç kızın aşkı yüzünden yaşadıklarının başarılı bir şekilde yazılması ve bunun doğru bir şekilde oynanması ve ekrana yansıtılması. Başarının sırrı bence bu. Yani aslında bu bir ekip işi” dedi.

 

Dizinin Yunanistan'da bu kadar tutulmasıyla ilgili de 'Aynı coğrafyanın, kültürlerin insanlarıyız. Uzakta yaşayan kardeşler gibiyiz.' diyerek bu durumun onu ne kadar mutlu ettiğini belirtti.

 

KICKBOKS ŞAMPİYONU ÖNCE TANIŞTI SONRA “TAG”LEDİ

 

Gülcan Arslan, Yunanistan’dan kendisine ulaşan mail ve facebook mesajlarının yanı sıra, geçen hafta bir Hollywood starının sürpriziyle de karşılaştı. Yeni filmi için araştırma yapmak üzere Türkiye'ye gelen ünlü Kickboksçu ve aktör Don Wilson ile biraraya geldi. Farklı proje görüşmeleri esnasında aynı ortamda buluşan Wilson ve Arslan, yeni projeleri üzerine sohbet ettiler. Birlikte fotoğraf da çektiren ikilinin fotoğrafını ünlü aktör Don Wilson daha sonra facebook sayfasında paylaştı.

 

11 kez Dünya Kick Boks Şampiyonu olan, Hollywood dövüş filmlerinin vazgeçilmez aktörü Don Wilson yeni projesi için Türkiye'ye geldi. The Last Sentinal, Soft Target, Sci-Fighter, Redemption, Moving Target gibi filmleri bulunan oyuncu Batman serilerinde de rol almıştı.

 

Don Wilson, 'The Dragon' 'Victory Night İstanbul 2013' organizasyonu çerçevesinde, Eylül ayında 10 yıl aradan sonra ilk kez ringe çıkmak için Türkiye'de olacak. 


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin