TÜGVA o tabelayı değiştirdi!

TÜGVA tarafından ‘öğrenci yurdu olarak kullanıldığı öne sürülen binanın gündeme gelmesinden sonra tabela değişikliğine gidildi. TÜGVA, Lina Hotel oldu...

Google Haberlere Abone ol
TÜGVA o tabelayı değiştirdi!

TÜGVA tarafından öğrenci yurdu olarak kullanıldığı öne sürülen binanın gündeme gelmesinden sonra apar topar tabela değişikliğine gidildi.

Gerçek Gündem'in haberine göre, İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde Meclis üyesi ve Grup Başkan Vekili Avukat Atilla Özen’in Muratpaşa Mahallesi’nde bulunan ve TÜGVA tarafından öğrenci yurdu olarak kullanıldığı öne sürülen bina için belediyenin ne kadar kira ödediğini sormasının ardından tabela değişikliğine gidildi. Bina için, her ay 44 bin TL ödendiği ortaya çıktı.

Konuyla ilgili konuşan Özen, binanın belediyeye ait olmadığını, belediyenin bulduğu bir yeri kiralayıp vakfa yurt olarak tahsis edildiğini aktardı.

CHP’li Özen’in açıklamalarının ardından, öğrenci yurdu olarak kullanıldığı öne sürülen ve kirası belediyenin kasasından ödendiği iddia edilen söz konusu binada apar topar tabela değişikliğine gidildi. Binadaki TÜGVA tabelası kaldırılarak, yerine otel tabelası asıldı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin