Tuğba Özerk: Sosyal medya olmasaydı çoğu ünlü evlenip çocuk yapmazdı!

Yapımcılığını BBO Yapım'ın gerçekleştirdiği, hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan Ebru Akel'le Kadın İsterse programına katılan Tuğba Özerk, Akel'in "Ne düşünüyorsun sosyal medyada olan biten hakkında?" sorusuna, ses getirecek bir açıklamalarda bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Tuğba Özerk: Sosyal medya olmasaydı çoğu ünlü evlenip çocuk yapmazdı!

Tuğba Özerk, Ebru Akel'in "Ne düşünüyorsun sosyal medyada olan biten hakkında?" sorusuna, şu yanıtı verdi:

"Sosyal medya ciddi bir güç, doğru kullanılınca iyi. Sanatçılarda ya da fenomenlerde aşırı gösteriş, olmayan gösteriş, olmayan zenginlik var. İnsanlar kendilerini aslında olmadıkları gibi gösteriyor. Ne kadar saçma! Asgari ücretle geçinen bir insan da durumu görüp bir laf söylediğinde tepki alıyor. Durum bence içler acısı!"

'SOSYAL MEDYA OLMASAYDI ÇOĞU ÜNLÜNÜN ÇOK YAPIP EVLENECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM'

Tuğba Özerk, sözlerine şöyle devam etti:

"Eskiden, sanatçıların özel hayatları, evlilikleri, çocukları saklanırdı. Çoğu büyük sanatçının birden 15-20 yaşında çocuğu çıkardı ortaya. Evlilikler gizlenirdi, sanatçı hayran kaybeder denirdi. Fakat şimdi sosyal medyada çocuklar çok ön planda, isimlerine hesaplar var. Evlilikler aşırı ön planda. Eğer sosyal medya olmasaydı çoğu ünlünün çocuk yapıp evleneceğini düşünmüyorum! Tenzih etttiklerim var, kimse bana saldırmasın, ama bu benim fikrim!"

Özerk'in bu sözlerine Ebru Akel, evliliklerin ve çocukların sosyal medyada ön planda olmasına için "Ona ben de karşıyım" diyerek destek verdi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin