TRT spikeri Coronavirus'e yakalandı

Hafta içi her sabah TRT Haber ekranlarından Dün Bugün programıyla izleyici karşısına çıkan Selver Gözüaçık, Coronavirus'e yakalandı. Ünlü spiker hastalığıyla ilgili bilgi verdi.

Google Haberlere Abone ol
TRT spikeri Coronavirus'e yakalandı

Hafta içi her sabah TRT Haber ekranlarından Dün Bugün programıyla izleyici karşısına çıkan Selver Gözüaçık, Coronavirus'e yakalandı.

Selver Gözüaçık, en erken 16 Kasım tarihine kadar ekrana çıkamayacağını duyurdu ve hastalığıyla ilgili bir açıklama yaptı.

Selver Gözüaçık şu açıklamayı yaptı:

"Sevgili dostlar iyi ihtimalle en erken 16 Kasım sabahına kadar birlikte olamayacağız, bu bir avuç ilaçtan da anlayabileceğiniz gibi bütün önlemlere rağmen yine de yakalandık #covid19 a :((( Şimdilik hafif bir grip görünümünde geçiriyorum, inşallah böyle de devam eder. Duanızı eksik etmeyin lütfen. Yayına dönünce size hangi sırayla ne gibi belirti ve etkileri yaşadığımı teker teker anlatacağım. Belki erken farketmeniz anlamında bir katkım olur. Hatta kendi tecrübemden ilk katkıyı da yapiim: Öyle ateş ve öksürükle başlamadı bende belirtiler mesela, ilk belirti kas ve eklem ağrısıydı, özellikle bel ve bacaklarda... Sinsi bir virüs, en ufak fırsatı kaçırmayan bir virüs, o yüzden herzaman #maske #mesafe ve #temizlik değişmez önceliğiniz olsun, olabildiğince kollayın kendinizi, görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın... #selvergozuacik #dunbuguntrt"

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin