TRT ile beIN Sports arasındaki kriz aşıldı!

Futbolseverlerin beklediği müjde İbrahim Eren’den geldi!

Google Haberlere Abone ol
TRT ile beIN Sports arasındaki kriz aşıldı!

TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren futbolseverlerin merakla beklediği haberi sosyal medya hesabından duyurdu.Eren, "Türkiye’nin spor ekranı TRT SPOR, 6 haftalık futbol hasretine son veriyor. Süper Lig ve TFF 1. Lig özetleri TRT SPOR ekranlarında, bir klasik haline gelen canlı maç yayınları ise TRT Radyo 1’de futbolseverlerle buluşuyor. Hayırlı, uğurlu olsun..” açıklamasını yaptı.
Türkiye’nin spor ekranı @trtspor, 6 haftalık futbol hasretine son veriyor.Süper Lig ve TFF 1. Lig özetleri @trtspor ekranlarında, bir klasik haline gelen canlı maç yayınları ise @TRTRadyo1’de futbolseverlerle buluşuyor.Hayırlı, uğurlu olsun... pic.twitter.com/mG3jYMR9Sa


— ibrahim eren (@ibrahimeren) October 3, 2019


Bu müjdeyle birlikte, süper lig maçlarına ilişkin görüntüleri 6 haftadır izleyemeyen futbolseverlerin hasreti bu hafta sonlanmış olacak.TRT SPOR, beğeni ile takip edilen futbol programlarını bundan böyle maç görüntüleriyle birlikte ekrana getirecek.Süper Lig ve TFF 1.Lig özetleri ile birlikte canlı maç yayınları da TRT Radyo 1’de futbolseverler ile buluşacak.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin