TRT 1 dizisiyle ilgili flaş karar!

TRT 1'in komedi dizisi Tövbeler Olsun'un yayın günü değişti. Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can'ın yer aldığı Tövbeler Olsun dizisi bundan böyle...

Google Haberlere Abone ol
TRT 1 dizisiyle ilgili flaş karar!

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun'un yayın günü değişti. Tövbeler Olsun artık bu haftadan itibaren Perşembe günleri yayınlanacak.

Daha önceden pazar günleri ekrana gelen Tövbeler Olsun'un final yapacağı iddia edilmişti.

Başrollerini Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can'ın paylaştığı Tövbeler Olsun'un yönetmen koltuğunda Serdar Akar ve Şafak Bal oturuyor.

4 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de yeni gününde ekranlara gelecek olan Tövbeler Olsun'un yeni bölüm detayları şöyle:

Namzet hafızasını kaybediyor…

Araları düzelen inatçı ikilinin tekrar büyük bir kavgaya tutuşmasıyla Namzet’ in başına olmadık bir iş gelir. Kavga sırasında kafasına isabet eden tabak yüzünden Namzet Horanta hafızasını kaybeder. Tüm aile büyük bir şok yaşarken, Osman ise olan bitene bir türlü inanmak istemez. Dr. Şevki Bey'in müdahalesiyle birlikte ise Namzet ‘in gerçekten hafızasını kaybettiğine ikna olan Osman kendini suçlar ve bu durumu çözmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Babasının durumu yüzünden büyük üzüntü yaşayan Nazmiye ise çareyi Anıl ile konuşarak nikah tarihini ertelemekte bulacaktır. Latife ise bir yandan kocasının başına gelenler yüzünden zor günler geçirirken bir yandan da Namzet ‘in annesi olduğunu zanneden Rukiye ile baş etmeye çalışır.

Öte yandan Aylin ise yeni iş başvurusu ile ilgili heyecan içindedir. Yeni işiyle beraber Aylin'in hayatına giren gizemli isimse Buğra'nın kıskançlık krizine girmesine sebep olacaktır. Jale ile ilgili yaşanan yanlış anlaşılmayı bitirmek isteyen Kazım ise aşkını itiraf etmeye karar verir. Tüm bunlar yaşanırken Osman, başta Namzet olmak üzere herkesi şoke edecek bir karar alacaktır.

Namzet’in hafızası yerine gelecek mi? Nikah tarihleri ertelenen Anıl ve Nazmiye'yi ne bekliyor? Buğra'ya büyük bir kıskançlık yaşatan Aylin'in yeni patronu Sercan kim? Osman'ın Namzet'i şoke eden kararı ne?

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin