Transparan kıyafeti olay olmuştu... Gülşen sessizliğini bozdu!

Geçtiğimiz günlerde konserde giydiği transparan kıyafeti ile sosyal medyayı ikiye bölen Gülşen, sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı, Instagram hesabından eleştirilere sert tepki gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
Transparan kıyafeti olay olmuştu... Gülşen sessizliğini bozdu!

Sahnede giydiği transparan kıyafeti tartışmalara neden olan Gülşen, ilk kez konuştu. Ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklama ile adeta eleştirilere ateş püskürdü.

'SADECE KENDİM KARAR VERİRİM'

Tartışma çıkaran kıyafetle pozunu paylaşan Gülşen, altına şu ifadeleri not düştü:

“Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye..."

'BUNU HATIRLATMAK İNANILMAZ İÇ ACITICI'

Paylaşımının devamında ise şarkıcı şöyle dedi:

“Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz."

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gülşen (@gulsen)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin