Tolga Çevik reklam yüzü oldu

 n11.com, gerçekleştireceği iletişim çalışmaları için oyuncu Tolga Çevik ile el sıkıştı. Reklam kampanyasının ilk filmi bugün itibarıyla ekranlarda yerini alıyor.

Google Haberlere Abone ol
Tolga Çevik reklam yüzü oldu

 n11.com, gerçekleştireceği iletişim çalışmaları için Tolga Çevik ile el sıkıştı. Reklam kampanyasının ilk filmi bugün itibarıyla ekranlarda yerini alıyor.

Tolga Çevik iş birliğiyle ilgili olarak "n11.com, pandemiyle birlikte evdeki herkese hitap eden bir platform haline geldi. Örneğin bizim evde pandemi öncesinde elektronik alışverişi eşim yapıyordu. Bu süreçte benim dijital dünyaya girişim de 10 yıl öne çekildi. Pandemiyle birlikte e-ticarete hızlı bir başlangıç yaptım. Arkasından n11.com ile dostluğumuz başladı. Şu an e-ticaretin her aşamasını bilen biri haline geldim. Yeni reklam kampanyasında tatlı bir baba, güzel bir aile hayatımıza girecek. Hatta Zeki'nin 'Keşke bu adam bizim evde olsa' denilecek bir karakter olacağına inanıyorum" dedi.

Çevik ayrıca “Kamp yapmayı çok seviyorum. Hatta uçak rotası olmayan yerleri bulmaya çalışıyorum. İki gün boşluk bulsam, hızlıca program yapıyorum. O yüzden kamp malzemeleri, kamp giysisi ve ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapmayı seviyorum" dedi.

Reklam filminde Tolga Çevik, Zeki karakteriyle aile babasını canlandırıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin