Timur Acar'dan yeni dizisi için büyük değişim!

Yeni dizisi 'Nerdesin Birader' için imajını değiştirdi.

Google Haberlere Abone ol
Timur Acar'dan yeni dizisi için büyük değişim!

Başarılı oyuncu Timur Acar, yakında ekran macerasına başlayacak olan yeni televizyon dizisi “Nerdesin Birader” için imajını değiştirdi.

Timur Acar yapımcılığını Filmevi Yapım’ın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği “Nerdesin Birader” isimli yeni dizisi için büründüğü yeni imajıyla ilk kez görüntülendi.

İkiz Rolü CanlandıracakSenaryosunu ise Sahne 77’nin yazdığı dizide ikiz rolünü canlandıracak olan Timur Acar, büründüğü yeni imajıyla izleyiciyi hem şaşırtacak hem de eğlendirecek.

Kendini bir anda polis olarak bulacakDizide ikizinin yerine geçecek olan Yunus (Timur Acar), kendini bir anda polis olarak bulacak ve belinde silahı, cebinde rozetiyle maceradan maceraya koşacak.

İkizinin yerine geçen sahte polisi oynayacakSevilen oyuncunun iki farklı rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlandığı dizinin konusu şöyle: Yunus, Bollywood'da tutunmaya çalışan başarısız bir aktör, ikizi Yiğit ise büyük bir suç örgütünün peşinde olan başarılı bir komiserdir. Bir dizi talihsizlik sonucu Hindistan'dan sınır dışı edilen Yunus, sadece bir geceliğine ikiziyle yer değiştirmeye ikna olur; fakat hesap edemedikleri bir şey vardır “Bu oyun zannettiklerinden çok uzun sürecektir.”
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin