Timsah, yaşlı kadını parçalayarak öldürdü. Korkunç görüntüler. İşte saniye saniye o anlar...

ABD'nin Güney Carolina eyaletinde korkunç bir olay yaşandı. 3 metrelik bir timsah, 69 yaşındaki bir kadını parçalayarak öldürdü. O anların görüntüsü ortaya çıktı. İşte o görüntüler...

Google Haberlere Abone ol
Timsah, yaşlı kadını parçalayarak öldürdü. Korkunç görüntüler. İşte saniye saniye o anlar...

Güney Carolina’daki Hilton Head Adası’nda bulunan Spanish Wells Golf Kulübü’nün yakınındaki bir lagünün kenarında bulunan ve henüz kimliği belirlenemeyen kadının vahşi bir timsah tarafından öldürüldüğü açıklandı.

Timsah saldırıp onu öldürdüğünde kadın, köpeğini gezdiriyordu, bu, ilçede bir yıldan kısa bir süre içinde ikinci ölümcül timsah saldırısı yaşandı.

Beaufort İlçe Şerif Ofisi, “Kurtarma çalışmaları yapıldı ve bir timsah ortaya çıktı ve kadını tutarak acil durum çalışmalarını kesintiye uğrattı” ifadelerini kullandı.

Olayın ardından timsah güvenli bir şekilde bölgeden çıkarıldı ve ötenazi yapıldı.

Timsah, yaşlı kadını parçalayarak öldürdü. Korkunç görüntüler. İşte saniye saniye o anlar...

Kadının cesedi çıkarıldı ve çarşamba günü otopsi yapılması planlanıyor.

Bu, Ağustos 2022’de 88 yaşındaki bir kadının öldürülmesinin ardından aynı ilçede bir yıldan kısa bir süre içinde ikinci ölümcül timsah saldırısı oldu.

Hilton Head Island Yangın Kurtarma, Beaufort İlçe Yargıç Ofisi ve Spanish Wells güvenlik personeli ile birlikte polis, golf sahasının sınırındaki bir lagünün yakınında olası bir timsah saldırısı raporu için sabah 9.30 civarında çağrıldı.

Kadını kurtarmak için yapılan kurtarma çalışmalarına rağmen, timsah yeniden ortaya çıktı ve kadını kapatarak acil müdahaleyi aksattı. Kadın tepkisiz bulundu ve öldüğü varsayıldı.

Kadının suya nereye götürüldüğü ise henüz netlik kazanmadı. Kadının köpeğinin durumu da şu an bilinmiyor.

İşte o görüntüler:

Son yıllarda ABD genelinde, özellikle Florida ve Güney Carolina’da timsah karşılaşmaları ve saldırıları arttı.

Güney Carolina, eyaletin yıl içinde ikisi ölümcül olan beş timsah saldırısı bildirdiği 2022 yılına kadar pek çok timsah saldırısı yaşadı.

Fish and Wildlife verilerine göre, Florida’da timsah saldırıları 1971’den 1986’ya kadar yılda yaklaşık altı iken, 1987’den 2017’ye kadar yılda yaklaşık 10’a yükseldi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin