TikTok'un yılbaşı şovunda ünlü isimler

TikTok, TikTok içerik üreticileri ve konukların yer aldığı bir Yılbaşı şovu düzenledi. Yılbaşı günü 22:00'da başlayacak ve gece yarısına kadar sürecek gösterinin sunuculuğunu Saadet Özsırtıntı yapacak.

Google Haberlere Abone ol
TikTok'un yılbaşı şovunda ünlü isimler

TikTok, TikTok içerik üreticileri ve konukların yer aldığı bir Yılbaşı şovu düzenledi. Yılbaşı günü 22:00'da başlayacak ve gece yarısına kadar sürecek gösterinin sunuculuğunu TV8’de pek çok program sunan Saadet Özsırkıntı üstlenecek. Gecede müzik, dans, yemek, moda, talk show ve canlı sohbet gibi pek çok eğlenceli konuyla dolu olacak. Gecede ünlü isimler ve TikTok ve Avrupa Müzik işbirliğiyle düzenlenen Parlayan Yıldızlar yarışmasının kazananları canlı yayında performans sergileyecek. TikTok’un içerik üreticileri de canlı yayında şovlarını sergileyecek.

Hadise ve Murat Dalkılıç’tan canlı performans

İlk olarak Murat Dalkılıç’ın canlı konseriyle başlayacak. Ardından Parlayan Yıldızlar yarışmasını kazanan Ahsen Ertosun bir müzik performansı gerçekleştirecek. Gece ünlü isimlerle devam edecek. Popüler sanatçıl Hadise’nin de TikTok yeni yıl etkinliğine özel canlı konser vereceği geceye genç pop sanatçıları Cem Belevi ve Bahadır Tatlıöz de şarkılarıyla geceye eşlik edecek. TikTok’un içerik üreticisi Ece Mumay da bir şarkıyla eğlenceye katılırken, CZN Burak da meşhur yemeklerinden birini sergileyecek.

Ödüller sahiplerini buluyor

TikTok ve Avrupa Müzik işbirliğiyle düzenlenen Parlayan Yıldızlar yarışmasının ilk 20 finalisti ödüllerini canlı yayında alacak. Özgün eserleriyle kısa bir video göndererek yarışmaya katıldıktan sonra bir jüri heyeti tarafından üç aşamalı oylama sonucu belirlenen finalistler, izleyecilere kısa bir müzik ziyafeti yaşatacak. Yarışmacıların ödül kazandıkları video performansları da gecede izleyicilerle paylaşılacak.

Yeni yıl geri sayımı TikTok Live’da

TikTok, kullanıcılarının yeni yılını platformda da kutluyor. Kullanıcılar, #Yeniyılda etiketiyle başlatılan kampanyada yeni yıl planlarını anlattıkları videolar paylaşarak herkesi TikTok yılbaşı etkinliğine davet ediyor.

TikTok Live Efsanevi Gece etkinliğine katılmak isteyenler tiktokturkeylive resmi hesabından katılabiliyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin