Temizlik Benim İşim'in ilk bölüm tanıtımları yayınlandı!

FOX'un yeni yarışması, yakında ekran macerasına başlayacak.

Google Haberlere Abone ol
Temizlik Benim İşim'in ilk bölüm tanıtımları yayınlandı!

Yapımcılığını Talya Prodüksiyon’un üstlendiği 'Temizlik Benim İşim' yarışmasının ilk bölüm tanıtımları FOX izleyicisiyle buluştu.

Tanıtımlara sosyal medyada büyük ilgiTemizliğin ustası, lekelerin düşmanı Kadir Ezildi tanıtımlardaki esprileriyle şimdiden herkesi kahkahaya boğmayı başardı. Kısa zaman içerisinde yayılan tanıtım, büyük ilgi gördü.

Yarışmanın sunuculuğunu Kadir Ezildi yapıyorÇok yakında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan yarışmada, “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek.Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak.

Büyük ödül 10.000 TL.Küçük bir toz zerresine bile tahammülü olmayan, temizliğiyle övünen titiz yarışmacılar bilmedikleri kirli bir eve gidecek, evi en iyi şekilde temizlemek için zamana karşı yarışacak.Kendilerini hayal edemeyecekleri kadar kirli evlerde bulan yarışmacılar yer yer çok zorlanacak, yer yer çok eğlenecek.Kadir Ezildi, günün yarışmacısına bir yandan destek olup yardım ederken, bir yandan da eleştirilerini sıralayacak. Günün yarışmacısı hem rakiplerinden hem de Kadir Ezildi’den en iyi puanı almak için canla başla temizlik yapacak.Haftanın finalinde ise en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin