Tanju Özcan'dan Engin Özkoç ile ilgili 'asansör' iddiası: Beni aradı, 'kontrol işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz' dedi

tv100'ün gündem belirleyen programlarından Eşit Ağırlık programına konuk olan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Eski CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. Özcan, "Sayın Engin Özkoç, belediye başkanı seçildiğim dönemde beni aradı, ‘Asansör kontrolü işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz’ dedi." diye konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Tanju Özcan'dan Engin Özkoç ile ilgili 'asansör' iddiası: Beni aradı, 'kontrol işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz' dedi

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, Devlet eski Bakanı Dr. Masum Türker, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, Siyasal İletişimci Ferhat Murat ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık'ın konuğu oldu.

Tanju Özcan, Engin Özkoç ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Sayın Engin Özkoç, belediye başkanı seçildiğim dönemde beni aradı, ‘Asansör kontrolü işlerini şu firmaya vermenizi istiyoruz’ dedi, ‘Bunun sosyal amacı var mı?’ dedim. Sonra Genel Başkan’ı aradım, görüşemedim. Şükran Kütükçü’yle görüştüm ‘Bu firmaya vermek istemiyorum, burnuma kötü kokular geliyor. Genel Başkan’a sorar mısınız?’ dedim. Sayın Genel Başkan ‘Hayır, benim bu konuda bir bilgim yok’ dedi."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin