Tanınmış isimlerden 10 Kasım mesajları: Anıyoruz, arıyoruz

Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yıldönümünde sosyal medyanın da en çok konuştuğu isim oldu.

Google Haberlere Abone ol
Tanınmış isimlerden 10 Kasım mesajları: Anıyoruz, arıyoruz

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yıldönümünde etkinliklerle anılıyor.Atatürk, ölümünün 77. yılında sosyal medyanın da en çok konuştuğu isim oldu.#10Kasım, #BenimiçinAtatürk, Vefatının 77 etiketleri Twitter gündeminde yer alırken tanınmış isimler, bugüne özel şu mesajları yayınladı:Fatih Portakal: 'Bugün 10 Kasım...' demek yeterli kanımca...Metin Uca: Yiğitliğin devrimciliğin akılcılığın devlet adamlığının bizdeki ortak adıdır Atatürk. 77 yıldır büyüyen özlemi ile Atila Sertel: Atatürk'ü anmakla yetinmeyen, anlayan bir toplum olursak sorun çözümlenir. Can Dündar: Sirenler, "Uyanın" diye çalıyor bu yıl.

Bize yeniden saltanata direnişi hatırlatıyor #Atatürk.

Anma, yaşat! Sedef Kabaş:  #10Kasım

#Atatürk ölümsüz

Çünkü vizyonu evrensel

Fikri hür,vicdanı hür

Kadın-erkek eşittir

En hakiki mürşit ilimdir

Yurtta sulh,cihanda sulhDefne Samyeli: Benim için Atatürk, vizyonu, potansiyeli, cesareti ve zekasıyla sadece Türklere değil dünyada örnek olduğu ve ilham verdiği tüm mazlum milletlere de gönderilmiş bir mucizedir. Benim için 10 Kasım, hem ulusumuzun babasını, hem de Deniz Kuvvetleri'nde bu vatana uzun yıllar hizmet etmiş babam Haluk Samyeli'yi kaybettiğimiz gündür. Başta Ulu Önder olmak üzere egemenlik ve barış adına emek vermiş herkese Allah'tan rahmet diliyorum. Nur içinde olsunlar..Cem Yılmaz: "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir,fendir."

En gerçek yol gösterici bilimdir diyeni seveceğim elbet ! Ya ne olacaaaadı !Acun Ilıcalı: Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi ve saygı ile anıyoruz.Didem İnselel: Anıyoruz,çok arıyoruz..#10KASIM Sinem Kobal: Saygıyla,sevgiyle ve ozlemle anıyoruz #10Kasım #AtatürkMurat Hazinedar: Dolmabahçe Sarayı'nda 77 yıldır olduğu gibi bu #10Kasım'da da matem vardı. Atatürk'ü saygı ve rahmetle anıyorum. Leyla Tanlar: 10 Kasım Ata’nın öldüğü gün değil, yeniden kalbimizde doğduğu gündür.  


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin