Taner Ölmez'den Mucize Doktor'a duygusal veda mesajı

Otizm sendromlu Doktor Ali Vefa'nın zorlu yaşamını konu alan Mucize Doktor, ekranlara veda etti. Dizide Mucize Doktor'a can veren Taner Ölmez'in ise yaptığı veda paylaşımı ise duygulandırdı.

Google Haberlere Abone ol
Taner Ölmez'den Mucize Doktor'a duygusal veda mesajı

Taner Ölmez paylaşımında "Seni çok sevdim çocuk. Sen de sevdin, sevildin, büyüdün. Ve artık kanatlanıp uçma vakti geldi" dedi.

Başrollerini Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Serkan Keskin, Hazal Türesan, Murat Aygen, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut'un paylaştığı Mucize Doktor dizisi, dün akşam final bölümüyle son kez ekrana geldi.

Finalde mutlu son

Mucize Doktor'un final bölümünde Ali Vefa ile doktor sevgilisi Nazlı evlendi. Hatta Ali Vefa ve Nazlı bebeklerini kucaklarını aldı.

Performansı ile dikkat çekti

Dizide canlandırdığı doktor Ali Vefa karakteri ile oyunculuk kariyerinde dev bir adım atan Taner Ölmez son paylaşımı ile de yüreklere dokundu.  Ölmez paylaşımında "Kelimelerle ifade edemeyeceğimiz bir deneyim yaşadık Ali. Seni çok sevdim çocuk. Sen de sevdin, sevildin, büyüdün. Ve artık kanatlanıp uçma vakti geldi. Yapımda emeği geçen herkesi ve bizi büyük bir tutkuyla takip eden sizlere sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin