Tamer Karadağlı’dan flaş Didem Ceran açıklaması!

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı hakkında yapılan 'kendisinden 14 yaş küçük Didem Ceran ile aşk yaşıyor' haberlerine açıklık getirdi. Karadağlı, aşk iddialarıyla ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Tamer Karadağlı’dan flaş Didem Ceran açıklaması!

Tamer Karadağlı kendisi hakkında çıkan asılsız “Aşk” haberlerine isyan etti. Önceki gün medyada çıkan ve yeni sevgilisinin sosyal medya fenomeni 39 yaşındaki Didem Ceran olduğu ve sevgilisini kızı ile tanıştırma yemeğine çıkardığı yönündeki haberlerin asılsız olduğunu ve gerçeği yansıtmadığını söyledi.

'ASILSIZ OLDUĞUNUN ALTINI ÇİZİYORUM'

Geçtiğimiz pazar günü Yeniköy’deki bir mekanda buluştuğu Didem Ceran ile iş görüşmesi yaptığını söyleyen Karadağlı, “Ben kızım Zeyno’nun da yanımda olduğu iş yemeğinde sosyal medya konusunda deneyimli olan Didem Ceran hanım ile bir araya geldik. Bunda bir sorun yok. Didem Hanım çok kibar akıllı ve saygılı bir arkadaşımızdır. İşler ile ilgili konuştuk. Kendisi ile aramızda bir ‘sevgili’ olma durumumuz söz konusu değildir. Kesinlikle reddediyorum ve haberlerin asılsız olduğunun altını çiziyorum. Ayrıca gönül ilişkisine gireceğim bir hanım için de kızımın teyidini almam söz konusu değildir” dedi.

Didem Ceran da Karadağlı’nın bu paylaşımını paylaşarak “Bana bu konu hakkında soru sormazsanız memnun olacağım” dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin