Survivor'da Aycan'ın Barış'a sorusu olay oldu!

tv8'in reyting rekortmeni fenomen yarışma programı Survivor 2020'de sona gelindi. Cemal Can'ın dokunulmazlığı aldığı yarışta Berkan yarışmaya veda eden isim oldu.

Google Haberlere Abone ol
Survivor'da Aycan'ın Barış'a sorusu olay oldu!

Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler olmak üzere toplam 22 yarışmacının şampiyonluk mücadelesine ev sahipliği yapan fenomen yarışmada sona gelindi.

Büyük final öncesi adada kalmayı başaran 4 yarışmacı, elenen Survivor yarışmacıları ile yüzleşti. Elif, Mert, Evrim, Ersin, Nisa, Aşkım, Ezgi ve Aycan canlı yayında eski rakiplerine merak ettikleri soruları sordular.

AYCAN'IN SORUSU SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Aycan'ın Barış'a sorduğu soru sosyal medyada geniş yankı buldu. Aycan, bir dönem aynı takımda olduğu, sonrasında ise rakip olarak yarıştığı Barış'a "Her yemekten sonra yanıma oturuyordun ve yüzüme geğiriyordun. Bunu bilerek mi yapıyordun? Gerçekten merak ediyorum" dedi.

ACUN ILICALI'DAN MÜDAHALE

Acun Ilıcalı'dan Aycan'a müdahale gecikmedi. Ilıcalı "Aycan şunu anladım, seninle canlı yayına çıkmak riskmiş. Acaba ikinci soruyu duymadan Elif'e mi geçsek" dedi.

HAKAN HATİPOĞLU DA TEPKİ GÖSTERDİ

Survivor Panaroma yorumcularından Hakan Hatipoğlu ise sosyal medya hesabından Aycan'a tepki gösterdi. Hatipoğlu "Yüzleşme var aylar sonra ekrana çıkacaksın süslenmişsin saçlarını yaptırmışsın, çok güzel olmuşsun tüm Türkiye 7'den 70'e merakla heyecanla seni izliyor, senin sorun 'Yüzüme bilerek mi geğirdin.' Valla bu akşam iyi ki Elif var ki topladı biraz ortamı" dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin