Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacıları belli oldu!

'Survivor Türkiye - Yunanistan' 2 Şubat'ta başlıyor.

Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacıları belli oldu!

Merakla beklenen Survivor Türkiye - Yunanistan için geri devam ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor'ın ilk tanıtımını, sosyal medya hesabından yayınladı.Bu sene Türkiye - Yunanistan formatıyla yapılacak olan Survivor 2019, 2 Şubat Cumartesi akşamı başlayacak. İlk bölüme kısa bir süre kala Acun Ilıcalı'dan tanıtım videosu paylaşımı geldi.Acun Ilıcalı'nın Instagram'dan yaptığı paylaşım şöyle:


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 İşte #Survivor Türkiye-Yunanistan’ın Türkiye kadrosu ve ilk tanıtımımız. Tüm yarışmacılarımıza başarılar dilerim.Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi (26 Oca, 2019, 11:09öö PST)


Tanıtım videosunda görüldüğü üzere Survivor Türkiye - Yunanistan'nın Türkiye kadrosunda yer alacak isimler şunlar;Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal.Yunanistan takımı da belli olduSurvivor Türkiye - Yunanistan'da yarışacak Yunan takımı yarışmacıları belli oldu. İşte, Yunan yarışmacılar:


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 İşte Yunanistan takımı... #Survivor Türkiye-Yunanistan 2 Şubat Cumartesi 20.00’de TV8’de!Survivor Türkiye (@survivorturkiye)'in paylaştığı bir gönderi (26 Oca, 2019, 11:31öö PST)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin