Survivor 2021 bu hafta kim elendi? İşte adaya veda eden isim...

Survivor 2021'in yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında geçen SMS oylamasının ardından bir yarışmacı, Survivor'a veda etti...

Google Haberlere Abone ol
Survivor 2021 bu hafta kim elendi? İşte adaya veda eden isim...

Survivor 2021'in dün akşam (23 Mart Salı) ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer defa kazandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi.

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor 2021'den bu hafta elenen yarışmacı ünlüler takımından Gonca Kakar oldu.

'HAYALLERİM VARDI'

Survivor'dan elenen Gonca gözyaşlarını tutamadı. Gonca, "Hayallerim vardı. Bu kadar erken veda edeceğimi düşünmüyordum" sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

GONCA KAKAR KİMDİR?

Survivor yarışmacılarından biri olan Gonca Kakar, 1 Temmuz 1989 doğumlu. Beden eğitimi öğretmeni ve pilates eğitmeni olan Gonca, Mersin Üniversitesi mezunu. Yeni yarışmacısının yaptığı sporlar arasında dalış yapmakta yer alıyor. Gonca, yedeklerden Ünlüler takımına katılmıştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin