Survivor 2020’de sinirler gerildi, gözyaşlarını tutamadı: Olmuyor artık bitti!

tv8'in reyting rekortmeni fenomen yarışma programı Survivor 2020'de, son dönemde performansında düşüş yaşayan Aycan Yanaç, iletişim ödüllü yarış sırasında takım arkadaşıyla ile ufak çaplı gerginlik yaşadı.

Google Haberlere Abone ol
Survivor 2020’de sinirler gerildi, gözyaşlarını tutamadı: Olmuyor artık bitti!

Survivor Aycan kaybettiği oyun sonrasında, kendisine tepki gösteren Sercan Yıldırım'a da isyan etti. Survivor Aycan Yanaç oyun sonrasında ağlamaya başlayarak "Olmuyor artık bitti" dedi.

Survivor 2020 adım adım finale doğru giderken yarışmacılar tüm güçleri ile parkurda yarışırken, bir yandan da yorgunluklar göze çarpmaya başladı.

Son olarak iletişim oyunu sırasında zorlanan Aycan Yanaç, kendisine tepki gösteren Sercan Yıldırım'a “Bıktım hep alttan almaktan bir kere de ben oynamak istemeyeyim bir kere de ben çıkmayacağım diyeyim” diyerek isyan etti.

'BURAYA KADARMIŞ'

Kaybettiği yarış ardından takım arkadaşı Elif ile konuşan Aycan, “Hayır ben bir daha çıkmayacağım. Olmuyor, yeter bıktım artık. Kötü olduğumu kabul ediyorum demek buraya kadarmış” dedi.

Takım arkadaşlarını teselli ettiği Aycan, desteğin ardından tekrar parkurda yarışmaya başladı. Oynadığı ilk oyunda da Evrim'e kaybedince Aycan gözyaşlarına boğuldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin