Sürpriz nikahın hikayesi anlattı: Bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar...

Kanat Akkaya ile evlenen Şebnem Bozoklu, sürpriz nikahın hikayesini anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Sürpriz nikahın hikayesi anlattı: Bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar...

Şebnem Bozoklu, uzun süredir birlikte olduğu gazeteci Kanat Atkaya ile geçtiğimiz cumartesi günü dünyaevine girdi. Ünlü oyuncu, sürpriz nikahın hikayesini ve fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, Instagram paylaşımına şu mesajı yazdı:"23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00... Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar 'hadi hadi hadi' diye. Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile.

İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat. Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan 'zırr' kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor. Bomba düşüyor eve:)

Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde 'evet' diyoruz."


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00... Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar hadi hadi hadi diye :) Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile. İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat. Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan zırr kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor :) Bomba düşüyor eve :) Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde evet diyoruz... şahitlerimiz @enisarikan @aysegulkaracan @ironique @balaatabek Şükrü Metinoğlu Muhteşem şarkılarını söylediği yetmiyormuş gibi kameramanlığımızı da yapan @kalbenben Muhteşem mönümüzü hazırlayan, parmakları yedirten şahane yemekleriyle @elifyalin Sabahın köründe gelip neden makyaj yaptığını bilmeden harikalar yaratan @melisilkkilic Saçıma masadaki taze çiçeklerden toka yapan muhteşem @yosibear Şahane fotoğrafların güzel sahibi @aysegulkaracan Hepinize ne kadar teşekkür etsek az. Hayat aile ve dostlarla güzel Şebnem Bozoklu (@sebnembozoklu)'in paylaştığı bir gönderi (25 Mar, 2019, 9:45öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin