Şura, hangi yazarı çileden çıkardı?

Ertuğrul Özkök, o ismi bugünkü köşesine taşıdı.

Google Haberlere Abone ol
Şura, hangi yazarı çileden çıkardı?Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, aynı gazetedeki meslektaşı İsmet Berkan'ı bugünkü köşesine taşıdı ve gazetecinin Milli Eğitim Şurası'nın Berkan'ı çileden çıkardığını öne sürdü.Özkök, Berkan'ın hükümetin bir çok icraatını desteklediğini ancak Şura'yı dünkü yazısında yerden yere vurduğunu belirtti.İşte, Özkök'ün meslektaşını kaleme aldığı yazısı:Şura İsmet'i bile çileden çıkardıO İsmet Berkan ki, ilkokulda bile başörtüye izin verilmesine toleransla bakmıştı. 

"Ailelerin çocuklarını istediği gibi eğitme hakkı var" demişti...

O İsmet Berkan ki, kendi mahallesinin tepkilerini hiçe sayarak hükümetin bir çok icraatını desteklemişti.Öyle bir Milli Eğitim Şurası yaptılar ki, onu bile çileden çıkardılar.

Dünkü yazısında 'Eğitim Şurası mı dediniz' diyerek Antalya'daki şurayı yerden yere vurmuştu. Tabii bir insan üç gün önce Avrupa'nın 550 milyon kilometre uzaktaki bir kuyrukluyıldıza gönderdiği aracı anlatacak kadar bilimle iç içeyse başka ne yapacaktı ki...Yazının tamamını okumak için tıklayın.İsmet Berkan'ın 'Eğitim Şurası  mı dediniz' başlıklı yazısını okumak için tıklayın.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin