'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı

Çizgi roman dünyasının en popüler karakterlerinden 'Süperman'ı canlandıran İngiliz yıldız Henry Cavill'in başrolünde yer alacağı, Guy Ritchie tarafından yönetilecek olan 'The Ministry Of Ungentlemanly Warfare'ın çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Cavill, Antalya'daki çekimleri devam eden filmden ilk kareyi paylaştı.

Google Haberlere Abone ol
'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie, geçtiğimiz haftalarda İngiliz yıldız Henry Cavill ve Meksikalı Eiza Gonzalez'in başrollerinde yer aldığı, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen yeni filmi 'The Ministry of Ungentlemanly Warfare'ın çekimlerine Antalya'da başlamıştı.

NİSAN AYINA KADAR DEVAM EDECEK

Çekimlerin; film platosuna dönüştürülen EXPO alanındaki botanik parkın yanı sıra Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat ilçelerinde gerçekleştirileceği ve nisan ayına kadar devam edeceği öğrenilmişti.

'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı

ÇEKİMLER BOYUNCA ANTALYA'DA KALACAKLAR

Henry Cavill ile 'Baby Driver', 'Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda filmde oynayan Eiza Gonzalez'in, çekimler boyunca kentte konaklayacağı da ortaya çıkmıştı.

'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı - Resim : 2

FİLMDEN İLK KAREYİ PAYLAŞTI

Tüm bunların ardından DC evrenindeki 'Süpermen' rolüyle akıllara kazınan Henry Cavill, 'The Ministry Of Ungentlemanly Warfare' filminin setinden ilk kareyi paylaştı.

'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı - Resim : 3

'SAVAŞA GİDİYORUZ'

Ünlü ismin 1 milyondan fazla beğeni alan bu paylaşımının ardından, filmin yönetmeni Guy Ritchie de 'The Ministry Of Ungentlemanly Warfare'a ait bir fotoğraf daha yayınlayarak, "Savaşa gidiyoruz" notunu düştü.

'Süpermen' Antalya'da! Filmin ilk karesini paylaştı - Resim : 4

FİLMİN KONUSU

İngiliz ordusu, Almanya ordusu tarafından yenilgiye uğratılmaktadır. Bu gelişme üzerine Winston Churchill, centilmen savaş kurallarını bir kenara bırakarak bir karşı hamle yapmak ister. Amacı bir asker topluluğunu düşman hattının arkasına gizlice sızdırmaktır. Askerler, hayati tehlikesi olan bu planı öldürülme ihtimallerini bilerek kabul eder. Sağlam bir birlik kurulmasıyla Nazilere karşı önemli galibiyetler elde edilir.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin