Süper star Ajda Pekkan'dan Bengü'ye tokat gibi cevap

Süper star Ajda Pekkan, verdiği bir röportajda kendisi hakkında yorum yapan Bengü'ye cevap verdi. Pekkan, "Kader diye bir şey var" dediği açıklamasında genç popçuya nasıl bir hata yaptığını gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
Süper star Ajda Pekkan'dan Bengü'ye tokat gibi cevap

Şarkıcı Bengü, bir gazeteye verdiği röportajında Ajda Pekkan'ın kariyer planı hakkında yorum yaparak, "Bence bir popstar evli olmalı. Çünkü bir popstarın evlenip çocuk yapması, tamamlanması demek. Bu büyük bir lüks. Tek başınalık ve yalnızlık zor. Mesela bazen Ajda Hanım’ı düşünüyorum. O kadar çok şeyden fedakarlık etmiş ki. Tamamen ‘Ajda Pekkan’ için çalışmış" açıklamasında bulunmuştu.

"Kader diye bir şey var"

Ünlü şarkıcının bu sözlerine, Ajda Pekkan’dan yanıt geldi. Pekkan, geçmişte çok istemesine rağmen çocuk sahibi olamadığını ifade ederek, şu açıklamayı yaptı:

Kader diye bir şey var. Kader çizgisinin önüne geçilemiyor bazen. Allah böyle istedi. Ben de çok istedim çocuk yapmayı ama olmadı. Dağınık büyüdük aile olarak, bunun da etkisi var. Ben de evlilik geçirdim, boşandım. Eşimin çocuğu olmuyordu. Ama olsaydı, o çocuk mutsuz olurdu. Çocuğun tahtını yapıyorsun ama bahtını yapamıyorsun, önemli olan bahtını da yapmak.

Ayrıca evli olmayan popstarlar var. Burada kriter ben olmamalıyım, sadece bana bakılmamalı. Bir kısım, yalnız kalmayı tercih eder. Ben böyle mutluyum çok şükür. Başkalarının düşüncelerine itibar etmiyorum. Bengü’ye de ailesiyle ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin