Star'dan yeni yarışma programı! Hangi ünlü oyuncu sunacak?

Star ekranında yepyeni ve heyecan dolu bir yarışma olan ‘Star Market’, çok yakında başlıyor. Sunuculuğunu ekranların sevilen oyuncusunun yapacağı yarışmanın yapımcılığını ise Global Medya üstleniyor.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel Star'dan yeni yarışma programı! Hangi ünlü oyuncu sunacak?

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine kazanacağınız, en pahalı sepetleri doldurmak için mücadele edeceğiniz ‘Star Market’, seyirciyi heyecan dolu bir alışverişin içine sokacak. Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market, yakında Star’da…

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği ‘Star Market’, ezber bozan bir alışveriş yarışını evlere getiriyor. Üç ayrı takımın kıyasıya alışveriş heyecanı, seyirciyi büyük bir heyecanın içerisine sokacak. Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla Star Market’e katılan çiftler, kıyasıya bir alışverişin içerisine girerek herkesi ekran başına kilitleyecek.

ALIŞVERİŞ YAPTIKÇA KAZANACAKLAR

Birbirleriyle süpermarketten en çok ürünü toplamak ve topladıkça para kazanmak için yarışan çiftler, kendilerine sorulan soruları yanıtlayacak. Etaplar boyunca daha çok alışveriş yapmak için süre kazanan 3 takım arasından, en pahalı alışverişi yapan takım rakiplerini eleyerek final etabında büyük ödül için yarışacak.

Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’ yakında Star’da…

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin