Söz'den yeni rekor!

Dün akşam ekrana gelen 17. bölümüyle, yeni bir rekora imza attı.

Google Haberlere Abone ol
Söz'den yeni rekor!

Yılın en iddialı ve dev prodüksiyonlu yapımı ‘Söz’ dün akşam ekrana gelen 17. bölümüyle kendi rekorunu kırarak sezonun en yüksek reytinginin sahibi olurken 3. kategoride de birinci oldu.



Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, Türkiye’nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi ‘Söz,’ dün akşam Star TV’de ekrana gelen 17. bölümüyle, reytinglerde ve sosyal medyada zirveyi yine elden bırakmadı.



Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 11,17 izlenme oranı %26,98 izlenme payı, AB kategorisinde 8,61 izlenme oranı, %21,21 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 10,63 izlenme oranı %24,93 izlenme payı alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı olurken bir de rekora imza attı.



‘Söz’ sezona başladığı günden itibaren tüm kişiler kategorisinde prime time’da rakipleri arasında en yüksek izlenme oranını alan yapım oldu.



'Söz', hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı. #sözümvatana hashtag’i ile ekrana gelen ‘Söz’  sosyal medya platformu Twitter’ın Trend Topics (TT) listesinde gecenin en çok konuşulan projesi oldu.



Bahar babasının katilinin Yavuz olduğunu öğrenecek mi?



Terör bağlantısı ortaya çıkan Büyük Bey, kaçmak için kızı Bahar’ı kullanmanın planlarını yaparken, Eylem bombayı patlatmadan kurtulmanın yolunu aramaktadır. Bu sırada Eylem’in üzerindeki bombanın patlamaması için Avcı da çok zor bir karar vermek üzeredir. Ancak ikisi de hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalacaktır.



Oğlunu kimin öldürdüğünü öğrenmek isteyen Çolak; Büyük Bey ve Agâh’a bir plan hazırlar. Tim’in düzenleyeceği operasyon işleri Çolak için epey zorlaştırır. Yavuz ise Büyük Bey’i yakalamak ve Bahar’ın hayatını kurtarmak arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Bahar’ın hayatını kurtaran Yavuz, Büyük Bey’i vurmak zorunda kalır.



Yapımcılığını TIMS&B’nin, üstlendiği 'Söz' her Pazartesi 20.00’de Star’da. İşte, Söz'ün yeni bölüm fragmanı;




Sıradaki Haber İçin Sürükleyin