Sözcü virüs önlemiyle dünya tarihine geçti

Sözcü gazetesi bugün okurlarının karşısına coronavirüs önlemiyle çıktı. Okurlarını düşünen Sözcü gazetesi virüse karşı aldığı önlemle dünyada bir ilke imza attı.

Google Haberlere Abone ol
Sözcü virüs önlemiyle dünya tarihine geçti

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye de virüs korkusu yaşarken, Sözcü gazetesi bugün aldığı önlemle dünyada ilke imza attı. Virüse karşı korunmak için bugün itibarıyla 4 sayfalık beyaz bir kapakla çıkacağını duyuran Sözcü'den "SÖZCÜ, okurlarının bu endişesini gidermek ve akıllarda soru işareti kalmaması için dünyada bir ilke imza atıyor. Virüs riskine karşı çalışanlarımızın evlerinde tamamen dijital ortamda hazırlanan, matbaalarında el, hatta göz bile değmeden tam otomatik makinelerde basılan SÖZCÜ'nün, dağıtım aşamasında dış etkenlere maruz kalma ihtimali var. Bu yüzden sizleri virüse karşı korumak amacıyla bugünden itibaren gazeteniz SÖZCÜ, 4 sayfalık beyaz bir kapakla çıkacak.

Yani virüs riskiyle aranıza mesafe koyuyoruz. Bu 4 sayfalık beyaz kapağı çekip çıkartın. Tertemiz, pırıl pırıl SÖZCÜ'yü elinize gönül rahatlığıyla alıp okuyun. Sağlıklı kalın, evinizde kalın, SÖZCÜ'yle kalın…" açıklaması yapıldı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin