Söz dizisinin başarılı ismi hangi filmde başrol oynayacak?

Burak Sevinç, romantik komedi ile beyazperdeye dönüyor.

Söz dizisinin başarılı ismi hangi filmde başrol oynayacak?

Söz dizisinde 'Üstçavuş Fethi Kulaksız' karakterini canlandıran Burak Sevinç, romantik komedi ile beyaz perdeye dönüyor.Sanat hayatına müzikle başlayıp, oyunculukla devam ettiren yeni neslin popüler ismi Burak Sevinç, Nasipse Olur isimli romantik komedi filminde zengin çocuğu olacak. Burak Sevinç, yapımcılığını Greenart Gruop’un üstlendiği, yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yapacağı romantik komedinin başrolü 'Gökhan Hancıoğlu' karakterine hayat verecek.

Çekimleri Haziran’da Sinop’ta yapılacak Nasipse Olur’un zengin çocuğu karakteriyle hayranlarının karşısına çıkacak Burak Sevinç, filmde ailesi ve hayatın cilvesi olarak sürekli karşısına çıkan zor durumdaki Günfer arasında kalarak komik olaylar yaşayacak.Profesyonel olarak kanun, ud ve keman çalan yetenekli oyuncu, filmde şarkı söyleyip söylemeyeceği merak konusu.

Burak Sevinç, "İki sezondur Söz dizisinde askeri canlandırıyorum. Bu sırada birçok teklif geldi. Senaryoya çok ısındığım için ve asker karakterinden sonra insanları güldürecek farklı bir karakter olduğu için bu teklifi kabul ettim" dedi.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin