Sosyal medyayı sallayan paylaşım! Merve Boluğur yeniden mi evleniyor?

Oyunculuğu bıraktığını açıkladıktan sonra şarkıcılığa yönelen ancak burada istediği başarıyı elde edemeyen Merve Boluğur, özel hayatında da çalkantılı günlerden geçti. 2022'de nikah masasına oturduğu Mert Aydın ile 53 gün sonra boşanan Merve Boluğur, 'I said yes' paylaşımıyla gündeme geldi.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medyayı sallayan paylaşım! Merve Boluğur yeniden mi evleniyor?

Merve Boluğur, 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın'la boşandıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Murat Dalkılıç'ın geçtiğimiz ocak ayında sabah saatlerinde eski eşi Boluğur'un Beşiktaş'ta bulunan evinin sokağından çıkması kafaları karıştırmıştı.

Şarkıcının, o sokakta görünmesi ve hızlı adımlarla oradan ayrılması mahalle sakinlerinin de dikkatini çekmiş "Merve ile Murat barıştı mı?" yorumları yapılmasına neden olmuştu.

"Barıştılar" haberi üzerine Boluğur, "Benim başka bir kumralım var" yorumunda bulunmuştu.

"Hayatınızda başka biri mi var?" sorusu yöneltilen ünlü isim, "Ben öyle kaçan biri değilim. Hayatımda biri olsa zaten lanse eden biriyim" ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal medyayı sallayan paylaşım! Merve Boluğur yeniden mi evleniyor?

Yeniden ekranlara dönmeye hazırlandığını belirten Merve Boluğur, "I said yes" paylaşımıyla da dikkat çekti. Merve Boluğur'un paylaşımındaki elin kimin olduğu merak konusu oldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin