Sosyal medya bu isimleri konuşuyor!

AK Parti'nin liste dışı bıraktığı Osman Gökçek'in yanı sıra Twitter'a o isimler de damga vurdu.

Google Haberlere Abone ol
Sosyal medya bu isimleri konuşuyor!

7 Haziran Milletvekilliği seçimleri öncesi siyasi partilerin kesinleşmiş aday listelerini açıklamasıyla gözler listeye giren ve listenin dışında kalan adaylara çevrildi.Milletvekilliği için AK Parti'den aday adayı olan Osman Gökçek'in liste dışında kalması Twitter'da yankı yarattı. Gökçek'in yanı sıra, Ak Parti'nin bir diğer aday adayı Tülay Babuşçu'nun da listede yer almaması Twitter'da alaycı bir dille yorumlandı. Babuşçu, sosyal medyada yazdığı "Cumhuriyet'in 90 yıllık reklam arası" tweet'iyle büyük tepki toplamıştı.Twitter'ın gündemine oturan bir diğer isim ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak. Albayrak'ın AK Parti'den aday gösterilmesi sosyal medyada tepkiyle karşılandı.Sosyal medyada Trend Topics (TT) listesine giren isimlerden biri de şarkıcı Uğur Işılak. Işılak, Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde Ak Parti'nin seçim şarkısını yazıp bestelemişti.İşte, Trend Topics (TT) listesinde gündem olan o isimlere gelen yorumlardan bazıları: 
Kiz Tülayyy ne oldu Vekilliğe reklam arasımı verdirdiler...:) Tülay Babuşçu aday gösterilmedi pic.twitter.com/zCJueTzOQw


— bLaCk&wHiTe (@CuteTShark) 7 Nisan 2015Tülay Babuşçu Senin reklam arası ne kadar sürecek pic.twitter.com/qDxxXJ08NN


— belgin kozlu (@BelginKozlu) 7 Nisan 2015Tülay Babuşçu Reklamlardan Sonra Sizlerle :d


— KahrolsunBaĞzıŞeyler (@Dogrucusirinnn) 7 Nisan 2015En sevdiğim film:"Bir partiye bakıp çıkçam" Başrol: Uğur Işılak IMDB Puanı: 7.3 pic.twitter.com/E2Eb73wsnQ


— Evseksisi (@Evseksisi) 7 Nisan 2015Uğur Işılak da Kültür Bakanı olur artık. Dombra Dombra ilerler sanat hayatımız.


— Kerem ALTIPARMAK (@KeremALTIPARMAK) 7 Nisan 2015Uğur Işılak'ın soyadını "Fırıldak" olarak değiştirmesi bekleniyor...


— Zaytung (@zaytungresmi) 7 Nisan 2015RTE'nin damadı Berat Albayrak, evde evrak imha telaşı yaşayan, şoförüne "öğütücü makinesi" almasını emreden kişi değil mi?


— Sedef Kabas (@SedefKabas) 7 Nisan 2015"Yakın akrabaları listeye koymadık" diyor AKP Başkan Yrd.Şentop. Berat Albayrak'ı (Erdoğan'ın damadı) akraba saymamış demek ki? Hayırdır?


— tamer_inc (@tamer_inc) 7 Nisan 20151.derece akrabalıktan aday olamayan Osman Gökçek'e önerimdir:Berat Albayrak'a takıl,anlarsın yani,damat ol :))


— elvan gökşahin (@chronology2) 7 Nisan 2015
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin