Sonsuza dek genç kalmak için yaptığı şey 'kan' dondurdu! Oğlunun kanını alıyor sonra da...

Sonsuza dek genç kalma takıntısı olan bir teknoloji milyonerinin, yaptığı şey sahiden de kan donduruyor. Bunu öğrenince aklınız başınızdan gidebilir... Çünkü bu milyarderin sonsuza dek genç kalmak için ergenlik çağındaki oğlundan kan nakli yaptırmaya başladığı öğrenildi.

Google Haberlere Abone ol
Sonsuza dek genç kalmak için yaptığı şey 'kan' dondurdu! Oğlunun kanını alıyor sonra da...

Sonsuza dek genç kalma takıntısı olan bir teknoloji milyonerinin, ergenlik çağındaki oğlundan kan nakli yaptırmaya başladığı öğrenildi.

Bu operasyonla genç kalabileceğine inanan 45 yaşındaki teknoloji girişimcisi Bryan Johnson, kendi kanından birazını da babasına veriyor.

Bloomberg'in haberine göre, kısa süre önce 17 yaşındaki oğlu Talmage ve 70 yaşındaki babası Richard'la nesiller arası bir kan takası yapmak için ABD'nin Dallas bölgesindeki bir sağlık kliniğine gitti.

İLK KEZ DEĞİL...

Öte yandan bu, Johnson'ın kan nakli için sağlık merkezine ilk gelişi değildi. Milyoner önceki ziyaretlerinde de profiline, vücut kitle indeksine, genel sağlık kaydına, beslenmesine ve kan grubuna göre özenle seçtiği bir donörden kan nakli yaptırmıştı.Milyonerin kan nakli arayışıysa genç kalmak için çocukların kanlarına ihtiyaç duyan vampir ve cadı hikayelerini akla getiriyor. 

Etiketler kan gençlik
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin