Skandal ifşa! Dünyaca ünlü oyuncudan, efsane şarkıcıya tecavüz suçlaması: Klip çekiminde zorla cinsel ilişkiye girdi

Oyuncu Evan Rachel Wood katıldığı bir programda tecavüz suçlamasında bulundu. Rachel Wood, klip çekiminde rock efsanesi Marilyn Manson'un rol yaptıkları sırada, sahnede zorla kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Skandal ifşa! Dünyaca ünlü oyuncudan, efsane şarkıcıya tecavüz suçlaması: Klip çekiminde zorla cinsel ilişkiye girdi

Eski nişanlısı Marilyn Manson'ın kendisini uzun süre taciz ettiğini söyleyen Evan Rachel Wood, bu kez daha keskin bir iddiayla ortaya çıktı. Sundance'ta gösterilen bir belgeselde konuşan Wood, ünlü şarkıcının, klip çekimi sırasında kendisine tecavüz ettiğini  anlattı.

Oyuncu Evan Rachel Wood, 2007 ile 2010 yılları arasında aşk yaşadığı rock şarkıcısı Marilyn Manson'ın 2007'de çıkardığı Heart-Shaped Glasses şarkısının klip çekimi sırasında kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü.

34 yaşındaki Wood, Manson'a yönelik iddialarını ortaya koyduğu ve Sundance Film Festivali'nde gösterilen 'Phoenix Rising' adlı belgeselde suçlamalarda bulundu.

Skandal ifşa! Dünyaca ünlü oyuncudan, efsane şarkıcıya tecavüz suçlaması: Klip çekiminde zorla cinsel ilişkiye girdi

'Rızam olmadan cinsel ilişkiye girdi'

Belgeselde Wood, Heart-Shaped Glasses adlı şarkının video çekiminin planlandığı gibi gitmediğini söyleyerek, "Klip için simüle edilmiş bir sahne planlamıştık. Ancak kameralar çalışmaya başlar başlamaz benimle gerçekten birlikte olmaya başladı. Bu asla rıza gösterdiğim bir şey değildi" dedi.

'Üzücü bir deneyimdi'

Yönetmen koltuğunda Amy Berg'in oturduğu belgeselde konuşan Wood, "Ben profesyonel bir oyuncuyum, hayatım boyunca bunu yaptım ve bugüne kadar hayatımda hiç bu kadar profesyonel olmayan bir sette bulunmadım. Tam bir kaos vardı ve kendimi rahat hissetmiyordum. Kimse beni korumuyordu. Videoyu çekmek gerçekten üzücü bir deneyimdi" diye konuştu.

'Westworld' dizisiyle yıldızı parşayan Wood, "Kendimi nasıl savunacağımı veya hayır diyeceğimi bilmiyordum çünkü asla karşılık vermemek için şartlandırılmış ve koşullandırılmıştım, sadece emirlere uymak için" diye devam etti.

'Kendimden iğrenmeme neden oldu'

O anlarda hissettiklerini ve set ekibinin nasıl şaşırdığını da "İğrendim ve sanki yanlış bir şey yapmışım gibi hissettim ve ekibin gergin olduğunu, ne yapacaklarını bilemediklerini söyleyebilirim" diye anlattı. (Snopmagazin)

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin