Sivas'ta kan donduran olay! Babanın cesedi parçalanmış, oğlunun cesedi bahçede donmuş bulundu

Sivas'ın İmranlı ilçesine bağlı Eskikapımahmut köyünde yaşayan Ö.K'yi (44) evinin bahçesinde hareketsiz görenler durumu sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde Ö.K'nin hayatını kaybettiği görüldü. Baba M.K'nin cesedi parçalanmış halde bulundu. Oğul Ö.K'nin psikolojik sorunları olduğu iddia edildi.

Google Haberlere Abone ol
Sivas'ta kan donduran olay! Babanın cesedi parçalanmış, oğlunun cesedi bahçede donmuş bulundu

Sivas'ın İmranlı ilçesinde hayvancılıkla uğraşan Musa Karapınar (75) evinin içerisinde vücudu parçalara ayrılmış halde, oğlu Özer Karapınar (44) ise bahçede çıplak ve donmuş halde ölü bulundu.

Sivas'ta kan donduran olay! Babanın cesedi parçalanmış, oğlunun cesedi bahçede donmuş bulundu

Olay öğle saatlerinde ilçeye bağlı Eskikapımahmut köyünde yaşandı. Köyde babası Musa Karapınar ile birlikte hayvancılıkla uğraşan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Özer Karapınar'ı evin bahçesinde bulunan bir ağacın yanında çıplak halde yerde hareketsiz bulan köylüler durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede Özer Karapınar'ın donarak hayatını kaybettiği tespit edildi. Jandarma ekipleri evde yaptığı incelemede ise Özer Karapınar'ın babası Musa Karapınar'ı da vücudu parçalara ayrılmış şekilde ölü buldu. Baba Musa Karapınar'ın parçalanan vücudundan ayrılan başının ise kayıp olduğu öğrenildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından baba ile oğlunun cenazesi İmranlı Devlet Hastanesi'ne morguna konuldu. İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) olayla ilgili soruşturma başlattı.

Sivas'ta kan donduran olay! Babanın cesedi parçalanmış, oğlunun cesedi bahçede donmuş bulundu - Resim : 2

Baba Musa ve oğlu Özer Karapınar'ın cenazeleri İmranlı Devlet Hastanesi morgunda hazırlanan raporun ardından otopsi yapılmak üzere Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin