Sitede kedileri tekmeliyordu. Skandal savunması ortaya çıktı: Dışkılarını ve spermlerini gelip benim duvarlarıma sürüyorlar!

Küçükçekmece'de bir sitenin girişinde kedilere tekme atan ve görüntüleri sosyal medyada çok büyük tepki çeken Aytuğ Koyuncu adlı hayvan düşmanı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Koyuncu'nun ifadesine ulaşıldı: "Bilinçli olarak 25, 30 kediyi site içerisinde besliyor, onların dışkılarını ve spermlerini gelip benim duvarlarıma sürüyorlar. Zaten kendileriyle birçok dava dosyamız var" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Sitede kedileri tekmeliyordu. Skandal savunması ortaya çıktı: Dışkılarını ve spermlerini gelip benim duvarlarıma sürüyorlar!

İstanbul Küçükçekmece Atakent Mahallesi'ndeki bir sitenin girişindeki kedilere 5 Ocak tarihinde tekme atan Aytuğ Koyuncu gözaltına alınmıştı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Aytuğ Koyuncu savcılıkta verdiği ifadede "Benim aslında kedilere karşı bir nefretim yok. Ancak site yönetimi benim kedilere karşı olan hassasiyetimi bildiği için bilinçli olarak 25,30 kediyi site içerisinde besliyor, onların dışkılarını ve spermlerini gelip benim duvarlarıma sürüyorlar." diye konuştuğu ortaya çıktı.

TEPKİSİ KEDİLERE DEĞİL, SİTE YÖNETİMİNEYMİŞ
Koyuncu "Zaten kendileriyle birçok dava dosyamız var. Benim orada kediye zarar verme niyetim yoktu. Ancak site yönetiminin bana kediler üzerinden yaptıklarına karşı orada kediyi görünce site yönetimine karşı vermiş olduğum bir tepkiydi. Bir fırça olsaydı onunla onu dışarıya çıkaracaktım ancak benim verdiğim tepkiyle kedi öyle yukarı sıçrayınca o görüntüler oluştu. Zaten sonra dışarıya çıkarmaya çalıştım. Bu yaşananlardan dolayı çok üzgünüm" dedi. 

KARARI KABUL ETMİYORUZ
Aytuğ Koyuncu adliyeye getirileceğini öğrenen hayvanseverler adliye önüne geldi. İnci Demirer, "2016 yılından beri bu suçları işlediğini kendi ağzıyla itiraf eden bir şahıstan bahsediyoruz. O şahıs bugün tutuklanması gerekirken maalesef ki serbest kaldı. Bu kararı asla kabul etmiyoruz. Bu şahsın tutuklanmasını ve adaletin yerine getirilmesini istiyoruz" dedi.  

DAHA ÖNCE DE ZEHİRLEMİŞTİ

5 Ocak'ta meydana gelen olayda üzerine sitenin girişindeki kedilere tekme atan adamı gören site sakinleri, durumu polise bildirmişti. Polis, çevredeki güvenlik kamera görüntülerinden şüphelinin Aytuğ Koyuncu olduğunu belirlenmişti.

Koyuncu, 2019 yılında da aynı sitede kedileri zehirlediği iddiasıyla gündeme gelmişti.

 

Kaynak: DHA
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin