Sıla ve Hazer Amani evleniyor mu?

Şarkıcı Sıla ile sevgilisi şef Hazer Amani’nin 13 Ocak'ta nikah masasına oturacağı iddia edildi. Evlilik sebebi olarak hamile olduğu iddiaları ortaya atılırken, Sıla'nın sosyal medya hesabında paylaştığı mesaj kafaları karıştırdı.

Google Haberlere Abone ol
Sıla ve Hazer Amani evleniyor mu?

Sıla, yeni yıla sevgilisi Hazer Amani ile girmişti. Evde kutlama yapan çift, çekildikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı. Çiftin mutluluk pozlarında yüzük detayı dikkat çekti. Ünlü şarkıcının bu pozu ‘Sıla yüzüğünü gösterdi’ yorumlarına neden oldu. Çift 13 Ocak’ta nikah masasına oturacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programında yer alan habere göre, yıldırım nikâhının sırrı ortaya çıktı. İddiaya göre 39 yaşındaki ünlü şarkıcı Sıla, bir buçuk aylık hamile.

Mutlu haberi alan çift evlilik planını öne çekti. Sade bir tören isteyen ikili hazırlıklar için çalışmalara başladı. Hamilelik iddiaları karşısında sessizliğini koruyan Sıla'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

Sıla fotoğrafını şu açıklama ile paylaştı: Her şey yeni. Cebimde yeni şarkılar gıcır gıcır. Muhabbetler ileri, yeni. Planlar, programlar heyecanlı, yeni. İçime bakıyorum, iyi, hamdolsun çok iyi. O zaman sallan sallan dur.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin